آغاز بکار باشگاه مشتریان پارس


باشگاه مشتریان پارس از ابتدای شهریور ماه سال جاری به منظور برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس راه اندازی گردید.

یکی از خدمات باشگاه مشتریان پارس ایجاد فروشگاهی در بستر اینترنت به نشانی www.pars121.com است که در آن شرایطی فراهم شود تا اعضای این باشگاه در هر لحظه و در سراسر کشور بتوانند با دسترسی آسان از مشخصات دقیق و کامل محصولات جدید “شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس” اطلاع پیدا کنند و پس از بررسی و مقایسه، بهترین گزینه را مطابق با نیاز خود خریداری نمایند.

همچنین اعضاء می‌توانند نظرات خود در مورد هر کالا را با سایر اعضاء و کسانی که قصد خرید محصولات این شرکت را دارند در میان بگذارند و یا برای خرید مطمئن تر از تجربیات سایر مصرف کنندگان برای انتخاب خود بهره ببرند.

اعضای باشگاه در صورت خرید اینترنتی یا خرید از فروشگاه های لوازم خانگی پارس می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار شوند و علاوه بر خرید ارزان و بهره بردن از پشتیبانی ۲۴ ساعته بتوانند از تسهیلاتی که توسط باشگاه در اختیارشان قرار میگرد بهره مند گردند.

با عضویت در باشگاه تخفیفات و تسهیلات متنوعی پیش روی اعضاء قرار خواهد گرفت که بر اساس فعالیت مشتریان، این تسهیلات افزایش هم خواهد یافت. باشگاه دارای سیستم امتیاز دهی هوشمندی برای اعضا است که بر اساس آن مشتریان وفادار پارس بتوانند از تسهیلات متفاوت و ویژه ای برخوردار شوند. هرفعالیتی در باشگاه از جمله خرید اول ، خرید های بیشتر، شرکت در نظرسنجی ها ، ثبت انتقاد و پیشنهاد و از همه مهمتر معرفی باشگاه به سایرین که نشان از رضایت و حمایت شما از محصولات ایرانی “شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس” دارد، باعث کسب امتیاز بیشتر و در نتیجه بهرمندی از سهم بیشتر در تخفیفات و تسهیلات خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و پیوستن به خانواده‌ی بزرگ پارس می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:

وبسایت : www.pars121.com

پست الکترونیکی : info@pars121.com

شماره تلفن: ۰۲۱–۸۸۳۰۲۰۹۶ الی ۹ داخلی ۱۳۴

سامانه پیامکی به شماره ۵۰۰۰۱۹۹۷

نشانی : تهران، خیابان طالقانی، حد فاصل خیابان ایرانشهر و خیایان شهید موسوی ، پلاک ۱۸۱، نمایشگاه مرکزی شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس

اخبار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *