logo_login

صفحه ی ورود کاربران


آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

اخبار

مدیرعامل شستا اعلام کرد

ارائه تسهیلات تامین‌اجتماعی به بازنشستگان برای خرید لوازم خانگی

مدیرعامل شستا از طی فرآیند تاسیس یک شرکت سرمایه‌گذاری و ارائه آن از طریق بورس خبر داد و گفت: سبد خوبی از سهام این شرکت که از طریق بورس ارائه می‌شود، در اختیار بازنشستگان قرار خواهد گرفت.

مرتضی لطفی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه یک شرکت سرمایه گذاری در حال راه‌اندازی و تاسیس است اظهار کرد: به دنبال آن هستیم تا بخشی از سهام خود را در این شرکت در سبدی قرار دهیم و به بازنشستگان ارائه کنیم.

وی افزود: دریافت سهام این شرکت سرمایه‌گذاری اختیاری است و بازنشستگان  در خرید سهام اختیار دارند، البته طوری  برنامه‌ریزی می‌کنیم که سهم خوب و قابل سوددهی باشد. هنوز مذاکره را با تامین اجتماعی شروع نکردیم ولی فرایند تاسیس صندوق را انجام دادیم که اکنون در بورس است و در حال شناسایی سهام هستیم.

مدیرعامل شستا همچنین با اشاره به نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت لوازم مصرفی اظهار کرد: مقام معظم رهبری امسال را سال حمایت از تولید ملی اعلام کرده‌اند. با توجه به تغییر نرخ ارز و شرایط اقتصادی ایجاد شده، قیمت لوازم خانگی نیز افزایش یافته است. در حال برنامه‌ریزی برای افزایش تولید لوازم خانگی هستیم زیرا گرایش و استقبال مردم هم بالا رفته است.

لطفی ادامه داد: در گذشته به دلایل مختلف وضعیت مطلوب نبود اما اکنون امکان رقابت ما بالا رفته است. تهیه مواد اولیه عموما وصل به داخل است، اما ماشین آلات وارداتی هستند. تامین اجتماعی پذیرفته سه قلم کالای تولیدی کارخانه پارس شامل لباسشویی، یخچال و جاروبرقی را به بازنشستگان ارائه و به صورت اقساطی از حقوق آنها کسر و تسهیلاتی برایشان در نظر گرفته شود

وی افزود: ۱۵۰ هزار دستگاه لباسشویی، یخچال و جاروبرقی را به خط تولید اضافه می‌کنیم.

مدیرعامل شستا در گفت‌وگو با فارس خبر داد :افزایش گرایش به خرید لوازم خانگی ایرانی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی و رفع مشکلات لوازم خانگی پارس خبر داد و گفت: خوشبختانه گرایش به خرید لوازم خانگی پارس در کشور بالا رفته است.

مرتضی لطفی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی( شستا) در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره تصمیم به خروج از بنگاه‌داری و واگذاری بنگاه‌های زیان ده، با اشاره به فعالیت ۲۷۴ شرکت در قالب ٩ هلدینگ در زیرمجموعه شستا گفت: از این تعداد ۴۵ درصد شرکت از طریق رد دیون دولت ، ۳۵ درصد شرکت‌ها به صورت احداثی و سایر شرکت‌ها رأساً خریداری شده است که بیش از ۸۰ درصد سودآوری شستا از طریق شرکت های احداثی و خریداری شده صورت می گیرد.

وی گفت: عدد بنگاه های زیانده زیرمجموعه شستا کمتر از ۱۰ مورد است که بخشی از این مساله متاثر از سیاست های دولت بوده است.

لطفی با اظهار امیدواری نسبت به احیای این واحدها گفت: این نوید را میدهم که امسال به دلیل اینکه مقام معظم رهبری سال را به عنوان سال حمایت از تولید ملی معرفی کردند و با توجه به تغییر نرخ ارز و افزایش قیمت بسیاری از کالاها در بعضی صنابع بتوانیم خود را احیا کنیم.

وی از بازگشت رونق به لوازم خانگی پارس خبر داد و گفت: خوشبختانه گرایش به خرید لوازم خانگی پارس در کشور بالا رفته است.

مدیرعامل شستا تاکید کرد: در گذشته با توجه به ساختار مالی و تکنولوژی وضعیت ما خوب نبود و نمی‌توانستیم رقابت کنیم اما چون امروز نرخ ارز بالا رفته امکان رقابت ما بالاست.

 

آغاز بکار باشگاه مشتریان پارس

باشگاه مشتریان پارس از ابتدای شهریور ماه سال جاری به منظور برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس راه اندازی گردید.

یکی از خدمات باشگاه مشتریان پارس ایجاد فروشگاهی در بستر اینترنت به نشانی  www.pars121.com است که در آن شرایطی فراهم شود تا اعضای این باشگاه در هر لحظه و در سراسر کشور بتوانند با دسترسی آسان از مشخصات دقیق و کامل محصولات جدید “شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس” اطلاع پیدا کنند و پس از بررسی و مقایسه،  بهترین گزینه را مطابق با نیاز خود خریداری نمایند. همچنین اعضاء می‌توانند نظرات خود در مورد هر کالا را با سایر اعضاء و کسانی که قصد خرید محصولات این شرکت را دارند در میان بگذارند و یا برای خرید مطمئن تر از تجربیات سایر مصرف کنندگان برای انتخاب خود بهره ببرند.

اعضای باشگاه در صورت خرید اینترنتی یا خرید از فروشگاه های لوازم خانگی پارس می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار شوند و علاوه بر خرید ارزان و بهره بردن از پشتیبانی ۲۴ ساعته بتوانند از تسهیلاتی که توسط باشگاه در اختیارشان قرار میگرد بهره مند گردند.

با عضویت در باشگاه تخفیفات و تسهیلات متنوعی پیش روی اعضاء قرار خواهد گرفت که بر اساس فعالیت مشتریان، این تسهیلات افزایش هم خواهد یافت. باشگاه دارای سیستم امتیاز دهی هوشمندی برای اعضا است که بر اساس آن مشتریان وفادار پارس بتوانند از تسهیلات متفاوت و ویژه ای برخوردار شوند. هرفعالیتی در باشگاه از جمله خرید اول ، خرید های بیشتر، شرکت در نظرسنجی ها ، ثبت انتقاد و پیشنهاد و از همه مهمتر معرفی باشگاه به سایرین که نشان از رضایت و حمایت شما از محصولات ایرانی “شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس” دارد، باعث کسب امتیاز بیشتر و در نتیجه بهرمندی از سهم بیشتر در تخفیفات و تسهیلات خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و پیوستن به خانواده‌ی بزرگ پارس می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:

وبسایت : www.pars121.com

پست الکترونیکی : info@pars121.com

شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۳۰۲۰۹۶ الی ۹  داخلی ۱۳۴

سامانه پیامکی به شماره  ۵۰۰۰۱۹۹۷

نشانی : تهران، خیابان طالقانی، حد فاصل خیابان ایرانشهر و خیایان شهید موسوی ، پلاک ۱۸۱، نمایشگاه مرکزی شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس

آگهی بازرگانی جدید شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس از امشب

آگهی بازرگانی جدید شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس از امشب(پنجشنبه مورخ هشتم شهریور) در شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس همزمان با عید سعید غدیر، آگهی (تیزر) بازرگانی جدید این شرکت از امشب در صدا و سیما نمایش داده می شود. بر این اساس جدول پخش این آگهی به صورت مرحله ای از طریق سایت و شبکه های اجتماعی مرتبط با شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.


کلیه ی حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت لوازم خانگی پارس می باشد.