ارسال ۵ هزار یخچال فریز پارس در راستای حمایت ازکالای ایرانی برای پرسنل صدرتامین


طی مراسمی با حضور مدیران عامل لوازم خانگی پارس و هلدینگ صدرتامین 5 هزار دستگاه یخچال فریزر پارس برای شرکت های زیرمجموعه صدرتامین ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی پارس، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر در این باره گفت: این اقدام در راستای کمک به معیشت کارگران، حمایت از کالای ایرانی و هم‌افزایی میان زیر مجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری تاین اجتماعی (شستا) صورت گرفته است.

رحمانی نیا مدیرعامل لوازم خانگی پارس نیز با تقدیر از اقدام هلدینگ صدرتامین گفت: این اقدام علاوه بر کمک به تولید داخلی موجب شد تا محصولات پارس که هم کیفیت خوبی دارند و هم قیمت آنها مناسب است به خانه های کارگران زیادی راه پیدا کند.

غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، گفت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری درباره جهش تولید، اجرای سیاست‌های حمایتی دولت و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در حمایت از کارگران و تولید داخلی، شرکت سرمایه گذاری صدر تامین به تازگی تعاونی های مصرف و مسکن کارگری را در شرکت‌های تابعه راه‌اندازی و فعال کرده است.

وی ادامه داد: مدیرعامل شستا نیز همواره بر همکاری و هم افزایی میان هلدینگ ها و شرکت های تابعه تاکید کرده‌اند به همین دلیل صدر تامین در نخستین گام برای ارائه سبد کالا از طریق تعاونی‌های مصرف شرکت، ضمن مذاکره با شرکت لوازم خانگی پارس وابسته به شستا، تعداد 5 هزار یخچال فریزر را خریداری کرد که امروز جهت تحویل به کارگران متقاضی به کارخانجات ارسال می‌شود و از طریق تعاونی‌های مصرف با مناسب‌ترین قیمت و بازپرداخت اقساط به دست کارگران زحمتکش مجموعه صدر تامین خواهد رسید.

رحمانی نیا مدیرعامل پارس نیز با تاکید بر «تلاش این شرکت در جهت جهش تولید» گفت: ما آمادگی داریم که محصولات پارس را در جهت هم افزایی شرکت های تحت پوشش تامین اجتماعی به سایر هلدینگ ها نیز ارائه کنیم

مدیرعامل پارس همچنین در ارتباط با مقایسه این برند با برندهای خارجی نیز تاکید کرد: محصولات پارس از پنجاه سال قبل که تولید شد به داشتن کیفیت خوب شهرت داشته و حتما تا 25 سال قابل استفاده خواهد بود. در دوسال اخیر که جلوی ورود کالاهای مشابه خارجی گرفته شده، پارس رشد خوبی را تجربه کرد و قابل رقابت با برندهای خارجی است و توانایی این را دارند که جای خالی برندهای ال‌جی و سامسونگ را پرکند.

اخبار

1 دیدگاه

  • با سلام و احترام سپاس بخاطر این کار بسیار عالی ایکاش این روند ادامه داشته باشد و فقط محصولات ایرانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *