افتتاح نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد


افتتاح نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد

دبیرکل انجمن لوازم خانگی: دولت به وظایفش در حمایت از لوازم خانگی عمل کند

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد روز 23 دی ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی شهر مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی لوازم خانگی پارس در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دمیرچلی، دبیرکل جدید انجمن لوازم خانگی ایران، خواستار حمایت بیشتر دولت از صنعت لوازم خانگی شد.

شرکت لوازم خانگی پارس نیز با حضور در نمایشگاه مشهد محصول جدید خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد. این محصول که یخچال فریزر دوقلوی بوران نام دارد، از سری یخچال‌های دوقلوی پارس است که با کیفیتی بالا قابل رقابت با برندهای خارجی است.

در مراسم افتتاحیه دمیرچلی با بیان اینکه صنعت لوازم خانگی را صنعت سوم کشور می‌دانند، گفت: صنعت نفت که صنعت اول کشور محسوب میشود کارآفرینی بالایی ندارد. این درحالی است که در لوازم خانگی برای تولید هر واحد محصول اشتغالزایی ایجاد میشود.

دمیرچلی با اشاره به بسته حمایتی جدید دولت از صنعت خودروسازی که آن را صنعت دوم کشور می‌دانند، گفت: در سند چشم انداز 1404 صادرات سه میلیارد دلاری از لوازم خانگی پیش بینی شده است. ایران می‌تواند به رقمی بیشتر از این هم دست پیدا کند. ما تعهد می‌دهیم به این رقم برسیم اما به شرط آنکه تعهدات دوطرفه باشد و دولت نیز به تعهدات خودش در قبال تولید کنندگان و حمایت از تولید لوازم خانگی عمل کند. چرا که صنعت لوازم خانگی علاوه بر ارزش افزوده، دارای شرایطی است که می‌تواند اشتغال را نیز افزایش دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.