بازدید مدیرعامل شستا از کارخانه لوازم خانگی پارس


محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی با حضور در شرکت لوازم خانگی پارس از بخش‌های مختلف خط تولید این شرکت بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی لوازم خانگی پارس در این بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) با حضور در بخشهای مختلف خط تولید از نزدیک در جریان روند فعالیت این شرکت قرار گرفت.

در این بازدید آقای رحمانی‌نیا مدیرعامل شرکت لوازم خانگی پارس ضمن تشریح فرآیند تولید، گزارشی درخصوص افزایش تولید و ظرفیت‌های بالقوه موجود برای ارتقاء آن و نیز مشکلات و موانع، بویژه کمبود نقدینگی ارائه نمود.

آقای رضوانی‌فر با ابراز خرسندی از حضور کادر مدیریتی بومی‌ در این کارخانه بر تقویت هرچه بیشتر شرکت و رفع موانع تولید کارخانه تاکید کرد.

مدیر عامل پارس نیز با اعلام این موضوع که در صورت تامین سرمایه در گردش، این شرکت آمادگی دارد به منظور تامین نیاز بازار داخلی به صورت سه شیفت فعالیت نماید، گفت: لوازم خانگی پارس با طراحی و تولید محصولات جدید علاوه بر ارتقای کیفیت و رضایت مشتریان توانایی دارد تا سهم بازار محصولات تولیدی این شرکت را در کشورهای همسایه فراهم نماید.

 

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس با بیش از ۴ دهه تجربه در امر تولید لوازم خانگی در استان قزوین مشغول به فعالیت است. پارس در سال جاری علاوه بر تولید روزانه و فروش محصولات خود در امر کمک به رفع مشکل هموطنان سیل زده نیز فعال بود.
این شرکت با همکاری و هماهنگی با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، جمعیت هلال احمر و برنامه پرطرفدار عصرجدید، یخچال های اهدایی به مناطق سیل زده را تولید و به این مناطق ارسال کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.