بازدید معاون امور شرکت های هلدینگ صنایع عمومی تامین از کارخانجات لوازم خانگی پارس


روز سه شنبه (1 بهمن ماه 98) معاون امور شرکت های هلدینگ صنایع عمومی شستا به همراه سیروس نصیری مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین از کارخانه لوازم خانگی پارس بازدید کردند.
در این بازدید ضمن برگزاری جلسه ای در کارخانه لوازم خانگی پارس حسین رحمانی نیا مدیرعامل، با ارائه گزارشی از وضعیت گذشته تا به امروز لوازم خانگی پارس طرح و برنامه های آتی این شرکت را تشریح کرد.
رحیم اردلان معاون امور شرکت های هلدینگ صنایع عمومی تامین با استقبال از حرکت روبه رشد در شرکت پارس از عزم جدی این هلدینگ برای کمک به پارس خبر داد. او با اشاره به محقق شدن بودجه تولید و فروش پارس در شش ماهه اول سال گفت: کمک می کنیم تا پارس بتواند تولیدش را افزایش دهد.

اردلان ضمن اشاره به گزارشی که مدیرعامل پارس از برنامه های آتی این شرکت ارائه کرده بود گفت: همانطور که اشاره شد، در کنار تولید محصولات فعلی، مطلوب است روند توسعه به سمت تولید کالاهای جدید که اتفاقا با تقاضای خوبی هم در بازار روبه روست، حرکت کند. برنامه هایی که اعلام شد برنامه های مناسبی برای آینده این شرکت است.

او ضمن ابراز خشنودی از عدم وجود حقوق معوقه و به موقع پرداخت شدن حقوق کارگران، به سابقه خوب و کیفیت لوازم خانگی پارس اشاره کرد که «زبانزد مصرف کنندگان است» و «قول همکاری و مساعدت داد تا پارس بتواند محصولات جدیدی را در حوزه لوازم خانگی تولید کند.»

حسین رحمانی نیا مدیرعامل پارس نیز با اشاره به زیانده بودن این کارخانه در سال 1396 که تولید نیز در آن تقریبا متوقف شده بود، گفت: “بعد از تغییراتی که در حوزه های مختلف تولیدی و اداری کارخانه صورت گرفت توانستیم طی دو سال گذشته زیان انباشه را به سود تبدیل کنیم”

او ضمن اعلام رضایت دکتر رضوانی فر مدیرعامل شستا از روند طی شده در این شرکت به مشکلات تامین مواد اولیه و تامین نقدینگی اشاره کرد و گفت: از مهمترین مشکلات واحدهای تولیدی در سالهای سخت اخیر، مشکل تامین نقدینگی و تامین مواداولیه است.» در این زمینه نیز معاون هلدینگ صنایع عمومی تامین قول همکاری و مساعدت داد.

حاضران جلسه همچنین به بازدید از خط تولید یخچال فریزر، کولر و ماشین لباسشویی در شرکت لوازم خانگی پارس پرداختند که امکانات تولیدی پارس مورد توجه معاون هلدینگ و مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین قرار گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.