logo_login

صفحه ی ورود کاربران


آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

برگزاری همایش نمایندگان فروش

روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت، همایشی با حضور نمایندگان فروش محصولات لوازم خانگی شرکت پارس سراسر کشور در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس در ابتدای این همایش که با حضور دکتر رحمانی نیا مدیرعامل و مدیران ستادی و عملیاتی شرکت برگزار گردید آقایان صفری نماینده فروش استان البرز،خداپسند نماینده فروش تبریز، یزدی نماینده فروش استان قم، درنگ نماینده فروش تهران، مهری نماینده فروش استان کرمانشاه، پارسا نماینده فروش بروجرد، غلامی نماینده فروش تهران، فریوری نماینده فروش تهران و قربانی نماینده فروش استان گیلان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و با آسیب شناسی از وضعیت اقتصادی کشور و صنعت لوازم خانگی به مشکلات موجود در مسیر فروش محصولات شرکت اشاره و خواستار رفع این موانع شدند.

در ادامه آقای دکتر رحمانی نیا با قدردانی از حضور قوی و منسجم نمایندگان فروش این شرکت در همایش آن را نشانه ای از تعهد نمایندگان فروش به این شرکت و و وفاداری ایشان به برند پارس دانسته و ابراز امیدواری کردند با تداوم این روحیه و کمک و همکاری مسئولان مربوطه به ویژه در سطح استان قزوین، مدیران و کارگران این شرکت با عزم و تلاش مضاعف موفق به ارتقاء کیفی و کمی محصولات این شرکت گردند.

ایشان همچنین با اشاره به نظرات مدعوین همایش خطاب به مدیران شرکت، رمز موفقیت را توجه بیش از پیش به نظرات مشتریان و ذی نفعان دانسته و بر این امر تاکید کردند.

در ادامه مدیران شرکت توضیحاتی در خصوص آخرین اقدامات انجام شده و برنامه های آتی شرکت به منظور برای بهبود در زمینه های فنی و مهندسی و تولید، خدمات پس از فروش و همچنین بازنگری و اجرای دقیق سیاستهای فروش ارائه نمودند.

 

مشاهده گالری تصاویر

تاریخ ارسال نوشته: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

دیدگاه ها

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کلیه ی حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت لوازم خانگی پارس می باشد.