حضور شرکت لوازم خانگی پارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی


بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از امروز اول مردادماه 98 آغاز در تبریز آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا چهارم مردادماه ادامه دارد. در این نمایشگاه شرکت لوازم خانگی پارس با ارائه محصولات خود شرایط خرید برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی را فراهم کرده است.

در کنار حضور شرکت در این نمایشگاه، باشگاه مشتریان لوازم خانگی پارس به عنوان حامی برگزاری این نمایشگاه بین المللی فعالیت خواهد کرد. نمایشگاه‌ تبریز به علت اهمیت بازار خود و همچنین دسترسی کشورهای همسایه به این بازار، از اهمیت به سزایی برخوردار است. این موضوع خصوصا با توجه به حضور در سال رونق تولید و همچنین مزیتی که کالاهای ایرانی در قیمت نسبت به مشابه های خارجی خود پیدا کردند، اهمیت بیشتری یافته است. با کاهش ارزش ریال در برابر دلار، قیمت کالاهای ایرانی برای مصرف کنندگان و خریداران خارجی جذابیت بیشتری پیدا کرده است. از همین‌رو به نمایشگاه بین‌المللی تبریز فرصت مناسبی برای فعالان اقتصادی در حوزه تجارت خارجی ارزیابی میشود.

در نمایشگاه تبریز غرفه شرکت لوازم خانگی پارس برای خریداران تخفیف هایی را نیز در نظر گرفته است که این شرایط تنها مختص همین نمایشگاه است. بازدیدکنندگان از غرفه لوازم‌خانگی پارس می‌توانند از تخفیف نقدی و همچنین وام خرید محصولات لوازم خانگی بهره‌مند شوند. حمل رایگان محصول به درب منازل از دیگر مزایایی است که باشگاه خریداران برای این نمایشگاه تدارک دیده است.
تسهیلات خرید لوازم خانگی پارس به میزان 35 میلیون تومان درنظر گرفته شده است که پوشش دهنده سبد کاملی از خرید کالاهای لوازم خانگی است.
روابط عمومی شرکت لوازم خانگی پارس

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *