مدیرعامل شستا: ما انتقام حاج قاسم را با جهاد اقتصادی می‌گیریم


مدیرعامل شستا:
ما انتقام حاج قاسم را با جهاد اقتصادی می‌گیریم

محمد رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی،گفت: ما با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم.

به گزارش روابط عمومی لوازم خانگی پارس، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرموده بودند: «…همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ دشمنان – بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است…» نوشت: امروز یقین داریم که هر فردی از آحاد ملت و ایرانی غیرتمند، در هر سنگری ادامه راه پرافتخار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در سر دارد و قطعا پرچم این دلاور سرافراز تاریخ ایران و جهان در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مبارزه با تروریسم و افراط‌گرای در منطقه زمین نخواهد ماند.

در این پیام آمده است: در این میان کارگران، کارکنان و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با تمام توان و قدرت مضاعف و انگیزه ‌دوچندان در میدان اقتصاد و تولید انتقام سختی از ریختن به ناحق خون سردار مهربانی‌ها می‌گیرند.

رضوانی فر همچنین در پیام خود بر اهمیت سنگر اقتصادی و مقابله در این سنگر تاکید کرده می نویسد: همان‌طور که تا امروز شستا به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی، سنگر مقابله با تروریسم اقتصادی بوده است همچنان با جهاد اقتصادی و ایستادگی در میدان اقتصادی، گام‌های‌ محکم‌تری از قبل بر می‌دارد.

وی در پایان اشاره کرده است: با شهید حاج قاسم سلیمانی پیمان می‌بندیم که رهرو راه پرافتخار او باشیم، راهی که مولای‌مان امام حسین (ع) پیش روی ما گذاشت، هم‌او که به ما آموخت:«انّ الحیاه عقیده و جهاد»

 

پیوند کوتاه خبر :https://bit.ly/2ZMRV6r

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.