پیام تبریک مدیرعامل شرکت لوازم خانگی پارس به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر


 

دکتر محمدزاده مدیرعامل شرکت لوازم خانگی پارس طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

پایان هر عبادتی، عیدی است که برازنده آن عبادت است و رمضان در ایستگاه فطر به بار می‌نشیند و بال می‌گشاید. رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافت‌گاه وصال.

عبادت و روزه داری اگرچه در هر لباسی زیباست اما تداوم کار و صنعت در ماه روزه داری عبادتی مضاعف است. چرا که هم کار عبادت است و هم روزه داری. از این رو در این ماه کارگران و کارکنان عزیز پارس ان شاءالله که اجری مضاعف از خداوند دریافت می کنند.

عیدفطر، عید فطرت است. روزی است که زمینیان فارغ از زنجیرهای دنیایی به فطرت خویش بازمی‌گردند و آسمانیان به فرمان الهی و از جانب او به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه مأمور اعطای پاداش و عیدانه به بندگان می‌شوند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در شرکت لوازم خانگی پارس، حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده ، موفقیت و سرافرازی روز افزون شما غزیزان را از خداوند متعال در ظل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خواستارم.

امید است با کمک و همکاری همه کارکنان در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» مزین و نامگذاری شده است با عزم ملی و مدیریت جهادی زمینه تحقق منویات حکیمانه مقام معظم رهبری را فراهم نماییم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.