پیام مدیرعامل شرکت لوازم خانگی پارس برای شروع به کار پرسنل در سال 1400


سالی که گذشت برای صنعت لوازم خانگی وشرکت لوازم خانگی پارس، سالی مملو ازدشواری‌ها و سختی‌هایی ودرعین حال سالی توام با موفقیت بود. سالی که در آن برای اولین بار بعداز ده سال شرکت توانست از بودجه پیش بینی شده خود نیز فراتر رفته و با تولید 140هزار دستگاه رکوردی جدید رادر کارنامه این شرکت ثبت کند.
با وجود همه مشکلات و موانع، شرکت لوازم خانگی پارس با فداکاری تمام پرسنل خود مثل گذشته استوار و ثابت قدم، در سایه تعهد خالصانه وهمکاری وهمدلی تمامی کارگران شریف خود، به آرامی در حال پشت سر گذاشتن موانع و مشکلات است و به یاری خدا و کمک همه دست اندرکاران صنعت لوازم خانگی، سال 1400 را به تجربه‌ای به یاد ماندنی از پیروزی بر موانع و مشکلات بدل خواهد کرد. سالی که با حمایت رهبر معظم انقلاب از تولید باعنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری شده است.
شرکت پارس در دوره جدید فعالیت خود ودر پایان یکی از سخت‌ترین سال‌های اقتصاد کشور، با تلاش شبانه روزی کارگران خود موفق شد روزهای بحرانی فعالیت در دوران کرونا را با تکیه بر شعار «جهش تولید» پشت سر گذاشته و با ثبت رکوردی در تولید، به سالی مهم برای خود تبدیل کند.
افزایش تولید، اجرای برنامه توسعه محصولات از طریق طراحی و تولید محصولات جدید و راه اندازی خطوط تولید ماشین لباسشویی و ظرفشویی و در یک کلام، پیگیری مجدانه سیاست‌هایی که شرکت پارس را روز به روز به جایگاه اصلی خود در بازار هدایت کند، از اهدافی است که به فضل خداوند در سال جدید با همکاری همه کارگران پارس آن را محقق خواهیم کرد.
اینجانب فرارسیدن سال 1400، را به شما کارگران عزیز پارس تبریک گفته و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

ایرج محمدزاده
14 فروردین ماه 1400

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.