گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان شاغل در شرکت لوازم خانگی پارس / دکتر محمدزاده: تلاش کردیم تعداد کارکنان زنان پارس افزایش یابد


دکترمحمدزاده مدیرعامل لوازم خانگی پارس در نشستی با بانوان مجموعه کارخانجات پارس ضمن تبریک این روز فرخنده گفت: از زمان حضور مدیریت جدید در پارس تلاش کردیم تعداد خانم ها در مجموعه افزایش پیدا کند و امروز شاهد این هستیم که این مراسم با شکوه بیشتری برگزار می شود. از سال گذشته تا امروز زنان در این مجموعه تعدادشان افزایش یافته و این به آن خاطر است که ما در پارس حقیقتا به این امر باور داریم که زنان در جامعه از نقش مهمی برخوردارند و باید به تحقق ایفای نقش آنها در جامعه کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی پارس مدیرعامل لوازم خانگی پارس با بیان اینکه در پیش از اسلام و پیش از دوران انقلاب در ایران زن از نقش و جایگاهی که شایسته آن است برخوردار نبود گفت: حضرت امام می دانست که برای پیروزی انقلاب باید همه اقشار را در انقلاب سهیم کند و از همین رو بر نقش ویژه زنان در انقلاب تاکید داشتند. فداکاری های زنان در طول 4 دهه از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون هرگز از خاطرها محو نخواهد شد. حماسه هایی که زنان در پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس و طی دهه های اخیر داشتند، غیرقابل انکار است.»

دکترمحمد زاده افزود:  اعتقاد ما در پارس این است که حضور بیشتر زنان در عرصه تولید میتواند به سالم تر و فرهنگی تر شدن فضای تولید کمک کند.

مدیرعامل پارس با اشاره به نقش والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی و اهمیت جایگاه حضرت فاطمه (س) گفت: مقام رفیع و شامخ حضرت فاطمه (س) یادآور جایگاه مرتبه والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است و مادران امروز، سرمایه های ارزشمند انسانی را در کانون پر مهر خانواده به بالندگی و شکوفایی می رسانند؛ بی شک افق های روشن آینده این مرز و بوم مرهون از خود گذشتگی و تبلور اندیشه، فرهنگ و دانش زنان این سرزمین است.

دکترمحمدزاده با تبریک روز زن و گرامی داشت بانوان شاغل در تولید و عموم زنان جامعه ابراز امیدواری کرد: انشاءالله زنان ما بتوانند جامعه ای فاطمی را که شایسته ایران اسلامی ماست رقم بزنند.

مهندس نصیری مدیرکارخانه پارس نیز با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و تشکر از مدیریت و پرسنل پارس گفت: امروز سطح و جایگاه بانوان در پارس به لحاظ مدیریتی نیز تغییر کرده و در راه اندازی خطوط جدید تولید پارس خانم ها نقش ویژه ای داشتند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تمامی بانوانی که در کارخانه پارس مشغول به فعالیت هستند تقدیر به عمل آمد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.