مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس 1400/03/25


 

در مجمع عمومی عادی سالیانه پارس مطرح شد؛ رشد 60 درصدی سودخالص شرکت لوازم خانگی پارس

مجمع عمومی عادی سالیانه لوازم خانگی پارس صبح سه شنبه 25 خرداد ماه 1400 با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد. در این جلسه گزارش‌های هیأت مدیره، حسابرس و بازرس قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1399استماع و درباره سود تقسیمی تصمیم‌گیری شد.

به گزارش روابط عمومی پارس در ابتدای این جلسه، دکترایرج محمدزاده مدیرعامل لوازم خانگی پارس گزارشی از وضعیت عملکرد و فعالیتهای صورت گرفته این شرکت در سال گذشته ارائه کرد که نشان می دهد در سال گذشته این شرکت توانسته با برجای گذاشتن رکورد تولید 140 هزار دستگاه یخچال به جهش تولید تحقق بخشد. همچنین در این جلسه به برخی از برنامه های پیش رو در سال ۱۴۰۰ اشاره شد

دکترمحمدزاده گفت از جمله مهمترین دستاوردهای شرکت در سال ۹۹، افزایش 107 درصدی ریالی کل فروش نسبت به سال ۹۸، افزایش 26 درصدی تعداد فروش نسبت به سال قبل، رشد 64 درصدی سود عملیاتی و رشد 60 درصدی سود خالص شرکت بوده است.

گفتنی است گزارش عملکرد مالی شرکت برای اولین بار در سالهای گذشته از سوی سازمان حسابرسی «گزاش مطلوب» ارزیابی شد که نشاندهنده انضباط مالی و قانونی این شرکت است.

مدیرعامل لوازم خانگی پارس، ضمن ابراز خشنودی از افزایش میزان سود و تولید شرکت در سال گذشته گفت: سود عملیاتی شرکت از 440 میلیارد ریال در سال 1398، به 730 میلیارد ریال رسید و سود خالص شرکت از 300 میلیارد ریال به 489 میلیارد ریال ارتقا یافت که رشد 60 درصدی را نشان می دهد.

وی با اشاره به تغییرات مدیریتی این شرکت در سال گذشته ادامه داد: پارس در سال گذشته تلاش کرده است تا ضمن افزایش میزان تولید و بالا بردن سود شرکت، با برقراری انضباط مالی در راستای کاهش هزینه ها نیز تجربه موفقی را به نمایش بگذارد.

 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.