نماینده اتاق اصناف ایران در کردستان:

بسته حمایتی از اصناف سبب خروج بازار از رکود می شود

 

bowqifgjtgaayhvgنماینده اتاق اصناف ایران در استان کردستان، شهرستان دیواندره گفت: برای خروج از رکود بازار و اصناف به ویژه صنوف تولیدی لازم است با اعطای تسهیلات ارزان و اجرای بسته های حمایتی درنظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایرانال کا ایران، هادی فلاحی اظهار کرد: رسـیـدگـی به مشكلات و تحقق مطالبات اصناف باید در اولویت‌ برنامه های مسئولان قرار گیرد و شرایطی فراهم شود که  سرمایه‌گذاران تمایل به سرمایه گذاری در حوزه تولیدات صنفی داشته باشند.

وی تصریح کرد: وجود قوانین متعدد و دست و پاگیر مانع از رشد و توسعه اصناف بخصوص صنوف تولیدی شده است ؛ لذا لازم است دولت بهای بیشتری به بخش خصوصی واقعی اقتصاد یعنی اصناف بدهد.

فلاحی افزود: پرداخت تسهیلات برای واحدهای تولیدی و خدمات فنی ضرورتی است که اکنون باید به طور جدی مدنظر قرار گیرد چون پرداخت تسهیلات با دوره طولانی مدت و سود کم به نفع تولید است و علاوه بر ایجاد اشتغال بخصوص برای جوانان سبب رشد و توسعه اقتصادی کشور می شود.

وی اظهارکرد: بسیاری از صنوف کشور اکنون بیمه نیستند که لازم است دولت برای حمایت از اصناف ، مساعدت و حمایت های لازم را داشته باشد.

 

منبع: ال کا ایران

کلیه حقوق این وب سایت نزد شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس محفوظ می باشد © 1394

طراحی سایت