حضور شرکت لوازم خانگی پارس در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران


در جریان برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران دکتر رحمانی‎‌نیا گفت: پارس می تواند جای خالی برندهای خارجی را پر کند.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران آبان ماه 1398 در حالی برگزار شد که ۳۹۴ شرکت داخلی در آن حضور یافتند.
درجریان برگزاری این نمایشگاه دکتر انصاری دبیر کل انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی در بازدید از غرفه پارس اظهار داشت: اینکه در میان برندهای ملی و با قدمت، لوازم خانگی پارس همچنان با قدرت در حال تولید است، باعث خوشحالی است.
وی پارس را برندی شناخته شده خواند و افزود: برای کمک به این شرکت باید فعالیتهای بیشتری انجام داد.
در این دیدار دکتر رحمانی‌نیا مدیر عامل شرکت لوازم خانگی پارس ضمن معرفی محصول جدید این شرکت گفت پارس میتواند سامسونگ ایران باشد.
وی با بیان اینکه «محصولات پارس از کیفیت بالایی برخوردار است» ادامه داد: این کارخانه به تازگی گارانتی محصولات خود را یکسال افزایش داده است
رحمانی نیا ادامه داد: محصولات لوازم خانگی پارس پیش از این با دوسال گارانتی به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شد که با ارتقاء کیفیت قطعات و بهبود فرآیندهای تولید، این مدت به سه سال افزایش یافته است.
نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی امسال به وسعت ۳۷ هزار متر مربع و در ۱۵ سالن برگزار شد.
گفتنی است به اعتقاد ناظران و بازدیدکنندگان علت حضور و استقبال پرتعداد شرکت های تولید کننده داخلی از این نمایشگاه علیرغم عدم تبلیغات مناسب در فضای مجازی وجود رونق تولید در صنعت لوازم خانگی برای شرکت ها تولید کننده داخلی می باشد.

 

پیوند کوتاه خبر : https://bit.ly/2r4vAUW

گزارش تصویری همین خبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.