سود 92 میلیاردی لوازم خانگی پارس پس از سه سال

لوازم خانگی پارس

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس پس از 3 سال زیان متوالی، در سال 1397 موفق شد سودی بالغ بر 92 میلیارد ریال را محقق نماید.
به گزارش روابط عمومی لوازم خانگی پارس، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لوازم خانگی پارس از شرکتهای زیر مجموعه شستا، روز پنجشنبه 30 خردادماه 1398 در دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد و گزارش هیات مدیره در اختیار سهامداران قرار گرفت.
در این جلسه حسین رحمانی نیا مدیرعامل شرکت گزارش مبسوطی از روند فعالیت های شرکت در حوزه های مختلف مرتبط به دوره مالی عملکرد سال 1397 ارائه نمود که اهم این اقدامات عبارتند از:
عبور شرکت از زیاندهی مستمر سه ساله سنوات قبل و کسب سود ناخالص 92 میلیارد ریالی در مقایسه با زیان 125 میلیارد ریالی سال 1396 که با تلاش مضاعف و حرکت جهادی تمامی کارکنان شریف این مجموعه امکان پذیر شد.
خروج شرکت لوازم خانگی پارس از ذیل ماده 141 قانون تجارت و بازگشت به فهرست بنگاه های اقتصادی قابل اعتماد سیستم بانکی و مالی کشور
بهبود چشمگیر فضای اعتماد ذی نفعان شرکت در قالب تامین کنندگان و نمایندگان فروش
بهبود جایگاه ارزش سهام شرکت در بازار سرمایه، رونق معاملات و رشد قیمت
افزایش بهره وری با رویکرد ارزان سازی کیفی
تلاش برای بومی سازی قطعات کلیدی با کمک شرکتهای دانش بنیان و پارک های علمی فناوری وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای رهایی از وابستگی به منابع خارج از کنترل و کاهش هزینه ها
گفتنی است شرکت لوازم خانگی پارس از زیرمجموعه های هلدینگ صنایع عمومی تامین است که با بیش از چهار دهه فعالیت در زمینه تولید انواع یخچال و فریزرهای خانگی ، ماشین لباسشویی ، کولر و جاروبرقی از برندهای ملی و خوشنام صنعت لوازم خانگی کشور می باشد.

2 دیدگاه

  • خوشحال شدم این خبر رو خوندم. ما از سال ۷۲ یخچال و فریزر پارس رو داریم و فریزرش هنوز داره برامون کار میکنه و یخچالشم فقط نیمسوز شده بود رد کردیم. واقعا به این شرکت ایرانی و خوشنام افتخار میکنم انشاالله که دیگه هرگز زیان ده نشه. اگر ساید بای ساید هم تولید کنید عالی میشه و حتما برای جهاز خودم به فکرش هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.