معرفی محصولات شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس در شبکه ایران کالا
برنامه سازان صداوسیما با حضور در محل کارخانجات لوازم خانگی پارس با تهیه گزارش از خطوط تولید به معرفی محصولات شرکت لوازم خانگی پارس پرداختند.

به گزارش روابط عمومی پارس در این برنامه مدیرکارخانجات لوازم خانگی پارس با اشاره به سابقه طولانی و قدمت این شرکت از موفقیت های پارس در سالهای اخیر گزارشی ارائه کرد. در این برنامه محصولات شرکت پارس به عنوان یک برند ایرانی محصولاتش به بینندگان صداوسیمای ملی معرفی شد.

کیفیت، مزیت رقابتی در قیمت تمام شده و خدمات پس از فروش شرکت پارس از جمله عوامل موثر در انتخاب این برند ایرانی به شمار می رود که مورد توجه مشتریان پارس است.
همچنین در این برنامه تلویزیونی موضوعات مربوط به طرح های توسعه ای شرکت در سال جاری به مخاطبان ارائه شد.

مهندس نصیری مدیرکارخانجات لوازم خانگی پارس مسائلی همچون کمبود سرمایه درگردش، تخصیص تسهیلات بانکی با نرخ سود بالا به صنعت، مباحث مالیات و ورود کالای خارجی به صورت قانونی و یا غیر قانونی به کشور را از موانع بزرگ در سر راه تولیدگان در حوزه لوازم خانگی داخل کشور و تولید ملی عنوان نمود.

گفتنی است امسال و برای سومین سال پیاپی «تولید داخلی» و حمایت از تولید از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار سال انتخاب شده است. پارس افتخار دارد که طی این سالها توانسته نیازهای مردم ایران را برطرف کرده و در جهت رشد تولید ملی قدمهای مثبتی را بردارد.

معرفی محصولات شرکت لوازم خانگی پارس در شبکه ایران کالا

اخبار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *