نشست سفیران شفافیت شستا


نشست مدیرعامل شستا و‌ مدیران روابط عمومی هلدینگ های تابعه سرمایه گذاری تامین اجتماعی عصر روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارس، در این نشست که با عنوان سومین نشست سفیران شفافیت شستا برگزار گردید، به بررسی روند فعالیتهای اخیر مجموعه ی بزرگ شستا در حوزه‌های مختلف مانند: مقابله با کرونا و آمادگی برای فعالیت درخور سال جهش تولید پرداخته شد.

دکتر کاظمی دینان استاد روابط عمومی و دکتر نوروزپور دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت از سخنرانان این مراسم بودند.

محمد رضوانی‌فر مدیرعامل هلدینگ شستا در این نشست ضمن توصیه‌هایی به روابط عمومی‌ها، گزارشی از عملکرد شستا ارائه کرد.

رضوانی‌فر وظیفه ی روابط عمومی را اعتمادسازی در بستر شفافیت دانست و گفت: این نکته باید تبیین شود که شستا یک شهروند خوب است. شرکتهای شستا بدهی به تامین اجتماعی ندارند. مالیات پرداخت می شود.
شرکتهای شستا به محیط زیست احترام میگذارند و‌ در مسائل اجتماعی مسئولیت پذیر هستند.

مدیرعامل هلدینگ شستا همچنین در ارتباط با گزارش عملکرد گفت: سود عملکرد شرکتهای مدیریتی شستا از ۷ هزار میلیارد تومان در سال ۹۷ به ۱۹ هزار میلیارد تومان در سال ۹۸ رسید.

رضوانی‌فر با اشاره به ارقام سود عملکرد نهایی خود شستا نیز این ارقام را برای سال ۹۷، ۱۲۰۰ میلیارد تومان، در سال ۹۸، ۴۵۰۰ میلیارد تومان و در سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۹۹ نیز به ۱۸ هزار میلیارد تومان می رسد.

او‌‌ همچنین تاکید کرد که ورود شستا به بورس نشان داد که امکان ورود شرکتهای عظیم به بازار سرمایه هست و استقبال از سهام شستا راه را برای دیگران باز کرد.

حسن محمدی مدیرروابط عمومی شستا در این نشست با اشاره به تشکیل شورای ارتباطات شستا با حضور روزنامه نگاران خوشنام، از محصول تلاش آنها نام برد که عبارت بود از راه اندازی کانال تلگرامی و نوشتن سند روابط‌عمومی شستا.

همچنین تدوین سند تبلیغات که استانداردهای تبلیغاتی نوین را به ویژه در حوزه ی بصری و فضای مجازی مدنظر قرار داده است.

محمدی همچنین به فعالیتهای مجموعه شستا در بحران‌های اجتماعی و حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و کرونا اشاره کرد و گفت شستا با کمکهای خیریه خود به یاری مردم شتافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.