مدیرعامل لوازم خانگی پارس در نشست خبری با اصحاب رسانه:

 

دولت میتواند تولیدکننده‌ها را از اسارت بانک‌ها خارج کند /  پارس یک برند ملی است / درحال تغییر شکل ظاهری محصولات هستیم  

جمعی از خبرنگاران خبرگزاری‌های رسمی کشور و اصحاب رسانه برای اطمینان از توانمندی‌های تولید داخلی لوازم خانگی پارس از این شرکت بازدید کردند. در این بازدید دکترمحمدزاده مدیرعامل لوازم خانگی پارس با اشاره به اینکه “شرکت‌های داخلی توان تأمین نیازهای لوازم خانگی کشور را دارند” تاکید کرده “دولت برای مانع‌زدایی از تولید می‌تواند شرکت‌های تولیدی را از اسارت بانک‌ها رها کند”.

به گزارش روابط عمومی لوازم خانگی پارس، با توجه به بحث ممنوعیت واردات لوازم خانگی نگرانی از بابت توان تولید در داخل کشور از سوی برخی از رسانه ها مطرح شد به همین مناسبت شرکت لوازم خانگی پارس با دعوت از رسانه ها و خبرگزاری‌های رسمی کشور از آنها خواست تا از نزدیک با توان تولید این شرکت آشنا شوند.

در این مراسم خبرنگاران توانستند از نزدیک خطوط تولید محصولات شرکت لوازم خانگی پارس را بازدید کنند و نگرانی‌های جامعه را با مدیران شرکت پارس در میان بگذارند.

دکترمحمدزاده مدیرعامل لوازم خانگی پارس ضمن خیر مقدم به خبرنگاران و مسولان سپاه  و بسیج منطقه گفت: خوشحالیم که امروز توانستید نتیجه عملکرد و تلاش کارگران و مهندسان پارس را از نزدیک مشاهده کنید.

ایرج محمدزاده با ابراز خوشحالی از دستور اخیر مقام معظم رهبری در ممنوعیت واردات کالا از شرکت هایی که ایران را به اراده خود ترک کردند گفت: «ما مخالف واردات منطقی نیستیم اما برخی کشورها زمانی ایران را ترک کردند که خلاء محصول داشتیم و در تنگنا بودیم و آنها خواستند با تحریم هوشمندانه به صنعت و تولید ما آسیب برسانند.

محمدزاده گفت: بدخواهان ایران اسلامی هر وقتی که احساس کنند ما می توانیم روی پای خود ایستاده و بدون کمک دیگران نیازهای خود را برآورده کنیم تلاش می کنند با روش های مختلف به این استقلال آسیب بزنند و در این راستا نیز فهمیدند صنعت لوازم خانگی ایران می تواند روی پای خود بایستد و نیاز مردم را تامین کند و برای جلویگیری از این توانمندی با ترک ایران تصور کردند ما متوقف می شویم.

مدیرعامل پارس در ارتباط با کیفیت محصولات لوازم خانگی افزود: گاهی در کشور مطرح می شود که کیفیت محصولات خانگی ایرانی پایین است در حالی که این گونه نیست و برای نمونه در همین کارخانه سالیان متمادی محصولاتی تولید شده که بیش از 20 سال است در خانه های ایرانیان همچنان کار می کند.

محمدزاده همچنین درباره کیفیت محصولات تولیدی این شرکت و دغدغه قیمت ها توسط مردم توضیح داد:  به جز خودرو که ایراداتی بر آن وارد است اما در صنعت لوازم خانگی ما امروز با دادن 36 ماه ضمانت بدون شرط و خدمات پس از فروش در سراسر کشور به مصرف کننده اطمینان می دهیم که هم محصول با کیفیت خریداری کرده و هم ما تا سه سال در کنارشان خواهیم ماند تا هیچ دغدغه ای نداشته باشند و قیمت های کالای ما نیز یک سوم مشابه خارجی است.

محمدزاده درخصوص افزایش قیمت محصولات در سال جاری هم بیان کرد:  امسال 12 درصد افزایش قیمت تصویب شد اما ما در فروش محصولات 5 تا 7 درصد تخفیف می دهیم که با افزایش 30 درصدی حقوق کارگران عملا هیچ افزایشی صورت نگرفته است.

 

تولید یخچال 5 فوت برای اولین بار در پارس

محمدزاده با بیان اینکه پارس یک برند ملی است و در دوران دفاع مقدس نیز 80 درصد نیاز بازارهای ایران را تامین کرده بود، اضافه کرد: برای اولین بارخط تولید یخچال  5 فوت راه اندازی و افتتاح شد که از نیازهای جدید بازار بود و مورد استفاده در هتل ها، بیمارستانها، مراکز تجاری و خانگی است.

 

طراحی شکل ظاهری محصولات پارس تغییر می کند

محمدزاده با بیان اینکه «آینده پارس را خوب می دانیم» اضافه کرد: با تولید محصولات جدید از جمله لباسشویی،ظرفشویی و کولر گازی می توانیم چشم انداز جدیدی در تهیه و تکمیل سبد لوازم خانگی ترسیم کنیم. وظیفه داریم ما برای اعتماد سازی مردم کیفیت تولیدات خود بالا ببریم و به ندای رهبری لبیک بگوییم و با افزایش تولیدات خود به همه نیازهای داخلی پاسخ داده و کشور را از واردات محصولات مشابه بی نیاز کنیم.

وی اظهارداشت: بعد از 18 سال به نظر می رسد منحنی محصولات با شکل قدیم به پایان رسیده و بایستی شکل ظاهری محصولات تغییر کند و بر اساس ذائقه و سلیقه مشتری به ظاهر محصول نیز توجه بیشتری داشته باشیم و به روزتر شویم.

محمدزاده بیان کرد: برای تغییر شکل ظاهری محصولات پارس و زیباتر شدن آن  با یک شرکت خارجی قرارداد بسته شده و از سال 1401 محصولات پارس با ظاهر جدید، شکیل تر و زیباتر وارد بازار می شود.

دغدغه اصلی ما تولید است

مدیرعامل پارس با بیان اینکه «مهمترین رسالت ما در این واحد صنعتی این است که ابتدا چراغ تولید را روشن نگهداریم» اضافه کرد: حقوق کارگران و شاغلان را بموقع پرداخت کنیم و در کنار آن محصولاتی با کیفیت و قیمت پایین تولید کرده  تا افراد کم درآمد و متوسط جامعه که قادر به خرید محصولات مشابه خارجی نیستند بتوانند آن را براحتی خریداری کنند.

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *